Arama
Filtrele
Kapat

Hakkımızda

RedPazar.com

RedPazar.com Online Satış Mağazası, Gülbahar Mh. Avnidilligil Sk. Ayja Apt. N.4 D.4 34394 Mecidiyeköy/İstanbul adresinde ikamet eden, Red Bilişim İnternet Yazılım ve Dan. Hiz. San. Tic. Ltd. Şti tarafından işletilmektedir.

RedPazar.com, Red Bilişim bünyesi faaliyet gösteren çeşitli sektörlere odaklanmış e-ticaret sitelerinin, ortak çatı sitesidir. Bu sektörel sitelerde yer alan ürünlerin ve markaların, hepsine birden, aynı anda ulaşmak isteyen kullanıcılarımızın ihtiyacını karşılamak amacıyla hayata geçirilmiştir.

RedPazar.com vasıtasıyla, %100 Orijinal Buff, Harbinger, Lowe Alpine, Loap, Stanley, Aladdin, Sigg, Laken, Chicco, Ferrino, Bebedue, Lafuma, Easy Camp, Lassig, Puhu, Helly Hansen, Falke, Micro vb gibi daha bir çok yüksek kaliteli ürünleri üreten markaların ürünlerini, kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde temin edebilirsiniz. Sitede sadece markalı ve orijinal ürünler yer almakta ve satışa açık olan tüm ürünler için stok tutulmaktadır. Mesai saatleri içerisinden verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

 

RedPazar Çatısı Altındaki Sitelerimiz